Mesaj gönder
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Haberler
JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD.
Ana sayfa

JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD. Fabrika turu

Nazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. Şirketiniz çok profesyonel, yakın gelecekte güzel bir işbirliğimiz olacak.

—— Gül

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Jinhua, dünyanın lider aşınmaya dayanıklı kaynak onarım ekipmanları, teknoloji (İKT) çözüm tedarikçisi ve lideri, aşınmaya dayanıklı onarım alanına odaklanın, istikrarlı çalışmaya bağlı kalın,Sürekli yenilik, açık işbirliği, tamir işletmeleri, kurumsal müşteriler ve tüketiciler için otomatik ekipman çözümleri tam bir dizi sağlamak için rekabetçi ihtiyaçları çözümleri,ürünler ve hizmetlerŞu anda Jinhua'da yüzde kırktan fazla teknik personel var.Ve iş dünyadaki 20'den fazla ülke ve bölgeyi kapsar.Kendini geliştirmenin beşte birini, Jinhua'yı miras alacak.

  Kurulduğu günden beri, Wuxi Jinhua kaynak teknolojisi şirketi her zaman gelişme stratejisinin odak noktası olarak yüksek teknoloji yeteneklerini tanıttı ve yetiştirdi.Şirket, aşınmaya dayanıklı laminat yüzey ekipmanları ve kaynak ve kesme ekipmanları üretimi konusunda uzmanlaşmış bir grup üst düzey profesyonel topladı.Teknik güç şirketimizin temel rekabet gücünü oluşturur.
  Şirketin tüm çalışanlarının çabalarıyla şirketin ürünleri ülke çapında satıldı ve Avustralya, Endonezya, Hindistan, Sri Lanka, Myanmar, İran, İspanya,BrezilyaÜlke çapında Çin'in en büyük ve en önemli kültürü olan Çin'de, Çin'in en büyük ve en büyük kültürü olan Çin'de, Peru, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan vb.
  Kariyerin ve hayatın boyunca, ¥ Jinhua ¥ sadık arkadaşın olacak.Ve Çin'in kalkıp uyumlu bir dünya yaratmasını diliyorum..

  JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD. fabrika üretim hattı 0

  JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD. fabrika üretim hattı 1

  JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD. fabrika üretim hattı 2

  JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD. fabrika üretim hattı 3

 • OEM / ODM

  Şirketin verimli bir teknik geliştirme ekibi var ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi,proje yönetimiMüşterilerin ihtiyaçlarını mükemmel ürünlerle ve mükemmel hizmetlerle karşılıyoruz.

İletişim bilgileri
JINHUA (QINGDAO) HARDFACING TECHNOLOGY CO., LTD.

Tel: 0086-18106027216

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)